درباره ما

شرکت آریا منظر با شماره ثبت ۳۰۲۲۰۳ تولید کننده درب و پنجره های UPVC و محصولات Aluminium از جمله درب و پنجره، نمای curtain wall، نرده شیشه ای Handrails، توریهای پلیسه و پارتیشن های اداری، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع در دو سوله ۱۵۰۰ متری در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز نمود و با بهره گیری از تجهیزات تولید استاندارد و دستگاههای اتوماتیک تولید پنجره توانست در مدت بیش از ۱۲ سال نزدیک به ۸۰۰۰ پروژه ساختمانی بزرگ و کوچک در نقاط مختلف ایران را در رزومه کاری خود ثبت کند.

آریا منظر توانسته است با توجه به نیاز روز افزون بازار در هر سال با تجهیز و تکمیل تجهیزات کارخانه اعم از سخت افزاری یا نرم افزاری سبد محصولات و خدمات خود را گسترش دهد.
آریا منظر در مدت سابقه حضور خود در عرصه تولید، شاید همیشه عالی عمل نکرده باشد، اما نگاه مدیریت مجموعه بر اساس روحیه انتقادپذیری بوده و جدیت در رفع نواقص و معایب در سریعترین زمان ممکن، سرلوحه کار همکاران ما بوده است.
این مجموعه سعی کرده است با ارتقاء سطح دانش و تجربه کارکنان وفادار و پشتکار تیم اجرایی خود در جهت ارتقاء رضایت مشتری گامی موثر بردارد.
امید است با توکل بر ایزد منان و اتکاء بر شعار سازمانی شرکت بتوانیم:

بهترین، برای انتخاب شما باشیم